W dniach 14.06-24.06 kontakt telefoniczny z naszym sklepem jest niemożliwy. Zamówienia realizowane są w standardowym trybie. Zalecamy składanie zamówień przez sklep online. Wszelkie sprawy i zapytania prosimy kierować na adres email: sklep@wkladykominkowe.net.pl
Tysiące zamówień, tysiące zadowolonych klientów

WŁOŻYMY SERCE W TWÓJ KOMINEK

Zajmujemy się sprzedażą stacjonarną jak i wysyłkową towarów z branży kominkowej oraz wykonawstwem kominków. Sprzedaż stacjonarna prowadzona jest w naszym stacjonarnym punkcie obsługi w miejscu prowadzenia działalności, sprzedaż wysyłkowa świadczona jest na całą Polskę, a kominki wykonujemy w woj. mazowieckim w promieniu ok. 80 km od naszej siedziby (ale rozważamy zapytania z całego województwa).
Oferujemy więcej niż wysokiej jakości kominki i akcesoria ponieważ wiemy, że potrzebujesz więcej. Najlepsze marki, najlepsi dostawcy, szeroka oferta i profesjonalna obsługa. Przodujący producenci wkładów kominkowych oraz rzetelna obsługa i eksperckie doradztwo. W naszej wyselekcjonowanej ofercie znajdują się wszelkie towary niezbędne do wykonania kominka od najlepszych dostawców. Naszym celem jest wysoka jakość obsługi i maksymalne zadowolenie klienta. Sercem kominka jest wkład kominkowy, a my włożymy serce w Twój kominek.ROZWÓJ I WIZJA

W branży kominkowej działamy od 2010 roku ciągle doskonaląc samych siebie, naszą firmę i działając w kierunku stałego rozwoju. 

Oferujemy coś znacznie więcej niż tylko kominki.

To co różni nas od innych profesjonalistów z branży to nasza wizja.
Sklep numer jeden w branży, oferujący najwyższej jakości produkty, świadczący najwyższe standardy obsługi, który jest wyznacznikiem jakości i profesjonalizmu dla innych w Polsce.

Każdy klient, który wybiera wkladykominkowe.net.pl także dołącza do tej wizji i tworzy ją razem z nami. Wybierając wkladykominkowe.net.pl stajesz się częścią naszej wizji i dołączasz do społeczności, społeczności, która oczekuje więcej. Wybierając wkladykominkowe.net.pl wybierasz ciepło domowego ogniska, niezależność, komfort, bezpieczeństwo, spokój ducha,  profesjonalizm. POŁĄCZENIE DOŚWIADCZENIA I TECHNOLOGII

Sklep wkladykominkowe.net.pl funkcjonuje na rynku już od 2010 roku. Specjalnością naszej firmy są kominki, wkłady kominkowe i biokominki. Naszym klientom możemy zaoferować wyselekcjonowaną ofertę oraz dostęp do wielu dostawców. Mając na uwadze potrzeby, jak i oczekiwania naszych klientów nieustannie poszerzamy dostępny asortyment. Ofertę naszej firmy najlepiej opisują trzy cechy: trwałość, niezawodność i precyzja wykonania.NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI PRODUKTÓW

Od początku swojej działalności opieramy się przede wszystkim na jakości oferowanych przez nas produktów. Zaowocowało to szerokim gronem zadowolonych odbiorców. Dodatkowo na przestrzeni lat zdobyliśmy szereg wyróżnień i certyfikatów, które potwierdzają wysokie standardy obsługi klientów i realizacji zamówień: "Fair Play Ecommerce"„Wzorowy sklep”, "Znak jakości" czy „Zaufany Sprzedawca”. Potwierdza to, iż jesteśmy nastawieni prokonsumencko i przede wszystkim dbamy o zadowolenie klienta, najwyższej jakości profesjonalną obsługę i wysoką jakość towarów.DLACZEGO MY?

Po pierwsze,
oferowane towary są wysokiej jakości produktami znanych i renomowanych firm, przodujących w branży kominkowej.

Po drugie,
jesteśmy firmą, której wizytówką jest profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Po trzecie,
mamy doświadczenie i wiedzę ponieważ zarówno branżą budowlaną jak i sprzedażą internetową zajmujemy się od 2010 roku.

Po czwarte,
działamy na kilku płaszczyznach ciągle szukając nowych wyzwań. Codziennie staramy się doskonalić i dążyć do perfekcji w każdej dziedzinie, którą się zajmujemy.

Po piąte,
współpracujemy ze znanymi i renomowanymi firmami co także w dużym stopniu gwarantuje to, że nasz sklep nie powstał i nie działa przypadkiem.

Po szóste, 
posiadamy szeroką i konkurencyjną ofertę, atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji.

promocje

Dbając o zadowolenie Klientów, dostarczamy niezawodne rozwiązania, a dzięki ciągłemu rozwojowi naszej firmy zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Oferujemy precyzyjny dobór najwyższej klasy materiałów, co pozwala dobrać wkład kominkowy czy odkurzacz centralny o najlepszym wyglądzie i parametrach – dostosowany do indywidualnych potrzeb i spełniający wszystkie wymagania. Dodatkowo nasza oferta jest konkurencyjna. Organizujemy indywidualne wyceny i atrakcyjne promocje. Nasze usługi świadczone są przez doświadczony zespół co gwarantuje wybór najlepszej oferty i wykonawstwo wysokiej jakości.

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną, wysyłkową, a dodatkowo posiadamy ekspozycję i własny punkt magazynowy.

Posiadamy też drugi sklep centralne-odkurzacze.net. W obrębie naszej działalności zajmujemy się handlem, montażem i wykonawstwem.

Historia naszej firmy

W 2010 roku posiadaliśmy tylko ideę prowadzenia własnej działalności w branży kominkowej. W tym czasie zaczęliśmy od sprzedaży niszowego produktu „wędzących wkładów kominkowych”, które były nowatorskim akcesorium dodatkowym do kominków.  Sklep internetowy był wykonany skromnie i generował niewielką sprzedaż, a zaplecze magazynowe praktycznie nie istniało.

Chęć doskonalenia i jasna wizja sprawiły, że sklep internetowy zaczął być poprawiany aby korzystanie z niego było jak najprostsze i najlepsze dla użytkownika. Oferta zaczęła być sukcesywnie powiększana, a my zaczęliśmy coraz większą uwagę przykładać do naszych kompetencji, obsługi klienta i fachowego doradztwa. Dzięki temu na przestrzeni lat stopniowo poszerzaliśmy ofertę o kolejne renomowane marki z branży kominkowej, całkowicie przekształciliśmy nasz sklep internetowy, znacznie polepszyliśmy standardy obsługi i realizacji zamówień, otworzyliśmy stacjonarny salon sprzedaży i zyskaliśmy zaplecze magazynowe. 

W 2013 roku ciągła chęć rozwoju skłoniła nas do otwarcia stacjonarnego salon sprzedaży pod Warszawą.

W związku z małym zainteresowaniem stacjonarną sprzedażą stacjonarny salon sprzedaży został zamknięty. Następnie w kolejnych latach skupiliśmy się na optymalizacji sklepu internetowego i obsłudze sprzedaży wysyłkowej. Został wprowadzony magazyn stacjonarny na najlepiej rotujące produkty. 

W roku 2016 chęć wychodzenia na przeciw oczekiwania naszych klientów sprawiła, że w miejscu prowadzenia działalności został otwarty stacjonarny punkt obsługi klienta z ekspozycją. Na miejscu można porozmawiać o ofercie, napić się kawy, zamówić interesujące nas produkty, odebrać wcześniej zamówione towary lub obejrzeć topową ofertę dostępną od ręki.

Ciągła wizja rozwoju i ciągła chęć wychodzenia naprzeciw potrzebom naszych klientów sprawiła, że z malutkiego i bardzo skromnego sklepiku oferującego trzy produkty przekształciliśmy się w sklep dbający o najwyższe standardy obsługi posiadający kilka tysięcy produktów w ofercie (która cały czas jest sukcesywnie powiększana), posiadający stacjonarny punkt obsługi i zaplecze magazynowe oraz jasną wizję dalszego rozwoju.

Sklep numer jeden w branży, oferujący najwyższej jakości produkty, świadczący najwyższe standardy obsługi, który jest wyznacznikiem jakości i profesjonalizmu dla innych – to nasza wizja.

salon

salon2

salon3

certyfikaty


Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzień dobry

Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

Możliwość negocjacji

Możliwość negocjacji

Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

X
8 24 60
dni godz min sek
Rabat 7-10%* na kominki KAWMET tylko do 27.06! Zobacz kominki kawmet
Rabat wliczony w ceny promocyjne wybranych produktów
Rabat 10%* na kominki! tylko do 27.06!
Rabat automatycznie nalicza się w koszyku.
*Regulamin promocji.