Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Szczegóły.

x

ROZWÓJ I WIZJA

W branży kominkowej działamy od 2010 roku ciągle doskonaląc samych siebie, naszą firmę i działając w kierunku stałego rozwoju. 

Oferujemy coś znacznie więcej niż tylko kominki.

To co różni nas od innych profesjonalistów z branży to nasza wizja.
Sklep numer jeden w branży, oferujący najwyższej jakości produkty, świadczący najwyższe standardy obsługi, który jest wyznacznikiem jakości i profesjonalizmu dla innych w Polsce.

Każdy klient, który wybiera wkladykominkowe.net.pl także dołącza do tej wizji i tworzy ją razem z nami. Wybierając wkladykominkowe.net.pl stajesz się częścią naszej wizji i dołączasz do społeczności, społeczności, która oczekuje więcej. Wybierając wkladykominkowe.net.pl wybierasz ciepło domowego ogniska, niezależność, komfort, bezpieczeństwo, spokój ducha,  profesjonalizm. 

POŁĄCZENIE DOŚWIADCZENIA I TECHNOLOGII

Sklep wkladykominkowe.net.pl funkcjonuje na rynku już od 2010 roku. Specjalnością naszej firmy są kominki, wkłady kominkowe i biokominki. Naszym klientom możemy zaoferować wyselekcjonowaną ofertę oraz dostęp do wielu dostawców. Mając na uwadze potrzeby, jak i oczekiwania naszych klientów nieustannie poszerzamy dostępny asortyment. Ofertę naszej firmy najlepiej opisują trzy cechy: trwałość, niezawodność i precyzja wykonania.

NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI PRODUKTÓW

Od początku swojej działalności opieramy się przede wszystkim na jakości oferowanych przez nas produktów. Zaowocowało to szerokim gronem zadowolonych odbiorców. Dodatkowo na przestrzeni lat zdobyliśmy szereg wyróżnień i certyfikatów, które potwierdzają wysokie standardy obsługi klientów i realizacji zamówień: „Wzorowy sklep” czy „Zaufany Sprzedawca”. Potwierdza to, iż jesteśmy nastawieni prokonsumencko i przede wszystkim dbamy o zadowolenie klienta.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, a dodatkowo posiadamy własny punkt magazynowy.

Posiadamy też drugi sklep centralne-odkurzacze.net. W obrębie naszej działalności zajmujemy się handlem, projektowaniem i montażem.

DLACZEGO MY?

Dbając o zadowolenie Klientów, dostarczamy niezawodne rozwiązania, a dzięki ciągłemu rozwojowi naszej firmy zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Oferujemy precyzyjny dobór najwyższej klasy materiałów, co pozwala dobrać wkład kominkowy czy odkurzacz centralny o najlepszym wyglądzie i parametrach – dostosowany do indywidualnych potrzeb i spełniający wszystkie wymagania.