Filtruj rozwiń/schowaj całość

Włączone filtry:
  doprowadzenie powietrza z zewnątrz
  Przystosowany do rekuperacji
  Szuflada
  Moc z płaszcza wodnego
  Szyba pionowa
  Funkcja gotowania/pieczenia
  cenne profity
  gwarancja rzetelności

  Piece wolnostojące

  Piece wolnostojące to zróżnicowane urządzenia grzewcze idealne do ogrzewania i zdobienia pomieszczenia. Piece wolnostojące mogą być wykonane ze stali, żeliwa czy kafli. Piece wolnostojące mogą być na różnego rodzaju opał taki jak drewno, węgiel czy pellet. Piece wolnostojące są stosunkowo tanie i bardzo łatwe w montażu. Wszystko to sprawia, że p...

  Piece wolnostojące to zróżnicowane urządzenia grzewcze idealne do ogrzewania i zdobienia pomieszczenia. Piece wolnostojące mogą być wykonane ze stali, żeliwa czy kafli. Piece wolnostojące mogą być na różnego rodzaju opał taki jak drewno, węgiel czy pellet. Piece wolnostojące są stosunkowo tanie i bardzo łatwe w montażu. Wszystko to sprawia, że piec wolnostojący jest idealnym rozwiązaniem w wielu przypadkach.

  Więcej

  Piece wolnostojące 

  Jest 222 produktów.

  Podkategorie

  • Piecyki żeliwne

   Piecyki żeliwne to wolno-stojące urządzenia grzewcze wykonane z wysokiej jakości żeliwa. Wspaniałe właściwości grzewcze piecyki żeliwne zawdzięczają właśnie żeliwu, z którego są wykonane, a które od setek lat wykorzystywane jest w branży grzewczej. Piecyki żeliwne ogrzeją i ozdobią pomieszczenie, a łatwość i szybkość montażu piecyków żeliwnych sprawia, że znajdą zastosowanie w wielu domach.

  • Piecyki stalowe

   Piecyki stalowe to nowoczesne wolno-stojące urządzenia grzewcze wykonane z wysokiej jakości blachy kotłowej. Paleniska piecyków stalowych wyłożone są materiałem akumulującym ciepło w celu zwiększenia efektywności grzewczej. Dobre parametry grzewcze, niska emisja, solidność to cechy charakterystyczne piecyków stalowych. Dodatkowo piecyki stalowe charakteryzuje wysoka estetyka i nowoczesne rozwiązania.

  • Piecyki na pellet

   Piecyki na pellet to nowoczesne wolnostojące urządzenia grzewcze. Jeśli zależy nam na ekologicznym, automatycznym, widowiskowym i wolnostojącym źródle ogrzewania piecyki na pellet są tutaj idealne. Wysokiej jakości innowacyjne piecyki na pellet renomowanych firm. Nowoczesność, prostota, elegancja i wysoka estetyka to cechy charakterystyczne dla pieców na pellet. Piecyki na pellet w zależności od modelu mogą ogrzewać pomieszczenie w którym stoją lub nawet większą ilość pomieszczeń.

  • Piecyki na węgiel

   Piecyki na węgiel to wolnostojące urządzenia grzewcze tzw. kozy, których paliwem jest węgiel. W tradycyjnym piecyku na drewno nie można palić węglem do tego celu należy zastosować specjalny piecyk na węgiel. Wysokiej jakości piecyki na węgiel przeznaczone do spalania węgla.

  • Piece z ceramiką

   Wysokiej jakości piecyki z ceramiką. Gotowe piecyki z ceramiką - kaflowe lub emaliowane stanowią nietuzinkową ozdobę dla rustykalnych pomieszczeń. Nowoczesna technologia pozwala również na wkomponowanie pieca kaflowego lub emaliowanego w nieco bardziej awangardowe wnętrza. Piece ceramiczne - kaflowe oraz emaliowane mogą mieć różne formy i kształty, a łączy je szybkość i prostota montażu.


  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 222 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 222 elementów

  Piecyki wolnostojące

  Piecyki wolnostojące tzw. kozy, zwane też są piecykami kominkowymi. Niewątpliwą zaletą piecyków wolnostojących jest łatwość ich montażu oraz cena zakupu w stosunku do tradycyjnych kominków. Piecyk wolnostojący w przypadku tej inwestycji jest praktycznie głównym kosztem całej inwestycji (poza kilkoma towarami montażowymi jak rury spalinowe), a nie tak jak przypadku kominka gdzie prócz samego wkładu potrzebnych jest jeszcze szereg różnych materiałów do wykonania instalacji i zabudowy.

  Piecyki wolnostojące sprawdzą się wszędzie tam gdzie nie zależy nam na rozprowadzeniu ciepła do innych pomieszczeń lub tam gdzie pomieszczenia są bardziej otwarte oraz wszędzie tam gdzie chcemy uzyskać szybszy, łatwiejszy montaż i stosunkowo niższe koszta inwestycji. 

  Piecyków wolno-stojących nie zabudowywuje się co jak zostało wspomniane jest zarazem ich głównym atutem bądź minusem w zależności od potrzeb użytkownika. Dlatego podczas wyboru piecyka wolnostojącego warto zastanowić się nad jego wyglądem zewnętrznym i dobrać go tak żeby pasował do pomieszczenia i aranżacji. Piecyk kominkowy powinien być też wybrany ze względu na parametry grzewcze i normy emisyjne. Obecnie zalecany jest wybór urządzeń spełniających normy tzw. "ekoprojektu".

  Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
  prezenty

  Prezenty rzeczowe

  Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

  Darmowa dostawa

  Darmowa dostawa

  Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

  Rabaty

  Rabat 6% na dzień dobry

  Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

  Możliwość negocjacji

  Możliwość negocjacji

  Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

  X
  Rabat 10%* tylko do 31.05!
  8 24 60
  dni godz min sek

  Rabat automatycznie nalicza się w koszyku!*
  *Regulamin promocji.