W dniach 14.06-24.06 kontakt telefoniczny z naszym sklepem jest niemożliwy. Zamówienia realizowane są w standardowym trybie. Zalecamy składanie zamówień przez sklep online. Wszelkie sprawy i zapytania prosimy kierować na adres email: sklep@wkladykominkowe.net.pl

Piecyki żeliwne

Piecyki żeliwne to wolno-stojące urządzenia grzewcze wykonane z wysokiej jakości żeliwa. Wspaniałe właściwości grzewcze piecyki żeliwne zawdzięczają właśnie żeliwu, z którego są wykonane, a które od setek lat wykorzystywane jest w branży grzewczej. Piecyki żeliwne ogrzeją i ozdobią pomieszczenie, a łatwość i szybkość montażu piecyków żeliwnych s...

Piecyki żeliwne to wolno-stojące urządzenia grzewcze wykonane z wysokiej jakości żeliwa. Wspaniałe właściwości grzewcze piecyki żeliwne zawdzięczają właśnie żeliwu, z którego są wykonane, a które od setek lat wykorzystywane jest w branży grzewczej. Piecyki żeliwne ogrzeją i ozdobią pomieszczenie, a łatwość i szybkość montażu piecyków żeliwnych sprawia, że znajdą zastosowanie w wielu domach.

Więcej

Piecyki żeliwne 

Jest 93 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów

Piecyki żeliwne

Piecyki żeliwne wolno-stojące to jedne z najstarszych urządzeń grzewczych. Żeliwo od dawna wykorzystywane jest w branży grzewczej ze względu na swoje właściwości grzewcze. Piecyki żeliwne są typem piecyków wolno-stojących, które są wykonane właśnie w całości z żeliwa.

Wiele osób ceni piecyki żeliwne szczególnie za prostotę wykonania i często rustykalny wygląd. Niewątpliwą zaletą w piecykach żeliwnych jest szybkość i cena montażu. Wystarczy postawić piecyk żeliwny pod dostępnym kominek i podłączyć przewodami spalinowymi.

Piecyki żeliwne mogą mieć bardzo różne ceny w zależności od atrybytów, wariantów czy konkretnej marki i modelu produktu.

Obecnie podczas zainteresowania jakimś piecykiem żeliwnym wskazane jest  zwracanie uwagi czy dany piecyk spełnia normy tzw. ekoprojektu ponieważ niestety w żeliwie nie jest to standardem.

Piecyki żeliwne to piecyki wolnostojące. Oznacza to, że stawiamy je w pożądanym miejscu, podłączamy do komina, dolotu i gotowe. Już możemy cieszyć się ciepłem. Nie ma potrzeby wykonywania zabudowy i cała inwestycja przebiega szybko, sprawnie i przy znacznie niższych kosztach niż w przypadku tradycyjnych kominków. Niestety piecyki wolnostojące żeliwne sprawdzą się tylko w przypadku chęci ogrzania jednego pomieszczenia lub ewentualnie pomieszczenia sąsiedniego, a nie sprawdzą się jako główne źródło ogrzewania w przypadku chęci ogrzania całego domu przy większej ilości pomieszczeń.

Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzień dobry

Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

Możliwość negocjacji

Możliwość negocjacji

Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

X
8 24 60
dni godz min sek
Rabat 7-10%* na kominki KAWMET tylko do 27.06! Zobacz kominki kawmet
Rabat wliczony w ceny promocyjne wybranych produktów
Rabat 10%* na kominki! tylko do 27.06!
Rabat automatycznie nalicza się w koszyku.
*Regulamin promocji.