Dostawa

Towar wysyłany jest za pomocą firmy kurierskiej. Najczęściej to firma DPD, jednak wysyłki realizujemy też firmami DHL, Fedex, Schenker, Poczta Polska, Rhenus, GLS, Raben i także innymi. Wybór firmy kurierskiej uzależniony jest m.in. od marki i typu produktu, wagi, wymiarów.

W przypadku gdy w zamówieniu znajduje się więcej niż jeden produkt może zdarzyć się sytuacja, że zamówienie zostanie zrealizowane kilkoma oddzielnymi przesyłkami (koszty "dodatkowych" przesyłek ponosi sklep).

Dostawa firmą kurierską obejmuje usługę dostawy towaru pod podany adres na teren posesji natomiast nie obejmuje wnoszenia towaru do pomieszczeń czy jego montażu.

Ceny przesyłek

Poniższe ceny obowiązują od 13.03.2018 *

Waga zakupionych towarów
Koszt wysyłki (przedpłata)
Koszt wysyłki (pobranie)
do 30 kg
18,97 PLN
24,97 PLN
30 kg – 60 kg
36,94 PLN
49,94 PLN
60 kg – 99,99 kg
72,91 PLN
84,91 PLN
100 kg – x kg
200 PLN
210 PLN

Zamówienie powyżej 1100 zł - Dostawa 0 zł

* Od podanych wyżej cen istnieją pewne wyjątki na sklepie. Różnice w kosztach wysyłki niektórych produktów w stosunku do tabelki powyżej mogą być spowodowane typem i wytrzymałością materiału, gabarytami i innymi czynnikami mającymi wpływ na wysyłkę i jej koszt. Na podstronie każdego produktu podane są orientacyjne koszta wysyłki danego produktu.

Czas realizacji zamówienia

czas realizacji zamówienia = termin wysyłki + czas dostawy przez kuriera (24h w przypadku paczek, 24-72h w przypadku palet)

Na podstronie każdego produktu podany jest przybliżony termin wysyłki określany w widełkach czasowych, który liczymy w przypadku płatności z góry od momentu otrzymania płatności, a w przypadku płatności za pobraniem od chwili potwierdzenia zamówienia. 

termin wysyłki

Jeśli są Państwo zainteresowani informacją o konkretniejszym terminie realizacji niż podany na karcie produktu bardzo prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Jak rozumieć termin wysyłki podany w widełkach?

Przykładowy termin wysyłki np.: "Wysyłka w 24h-144h roboczych" możemy odczytać następująco:

  • najszybszy termin wysyłki to 24 godziny robocze
  • najdłuższy termin wysyłki to 144 godziny robocze
  • średni termin wysyłki to 72 godziny robocze

Dlaczego termin wysyłki podajemy w widełkach?

Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia realizować jak najszybciej. Jednak na czas realizacji zamówienia ma wpływ bardzo wiele czynników magazynowych i logistycznych, a chcemy aby informacje podawane przez nas były rzetelne. W związku z tym termin realizacji podajemy w widełkach, co pozwala na realizację zamówienia zgodnie z podaną na stronie rzetelną informacją.

Gwarancja terminu dostawy

Gwarancja terminu wysyłki

Dołożymy wszelkich starań aby zrealizować zamówienie we wskazanym na stronie produktu terminie. Jeśli nie wywiążemy się z terminu wysyłki towaru podanego na stronie produktu zaoferujemy Ci dodatkowy prezent rzeczowy lub dodatkowy rabat! (Obsługa sklepu ustala konkretny przedmiot lub wysokość rabatu).


Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzień dobry

Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

Możliwość negocjacji

Możliwość negocjacji

Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

X
8 24 60
dni godz min sek
Rabat 10%-17%* na kominki! tylko do 24.07!

Rabat automatycznie nalicza się w koszyku.
*Regulamin promocji.