Producenci 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kawmet

  Wkłady kominkowe kawmet to polskiej produkcji żeliwne wkłady do kominka cenione przez użytkowników. Dość spory wybór różnych modeli gwarantuje odpowiednią możliwość doboru wkładu kominkowego kawmet. Polska produkcja, dość grube solidne żeliwo to podstawowe cechy wkładów kominkowych kawmet. Wkład kominkowy kawmet sprawdzi się wszędzie tam gdzie cenimy sobie dość niską cenę połączoną z solidną konstrukcją.

 • Kratki

  Wkłady kominkowe kratki to jedne z najpopularniejszych wkładów kominkowych w Kraju. Produkcja wkładów kominkowych firmy kratki odbywa się w Polsce. Użytkownicy cenią wkłady kominkowe kratki głównie ze względu na wysokie walory estetyczne, przystępne ceny, solidne wykonanie i dość długi okres gwarancyjny. W ofercie firmy Kratki znajdują się zarówno wkłady kominkowe żeliwne jak i stalowe.

  Firma kratki produkuje także piecyki wolnostojące. Piece wolnostojące Kratki podobnie jak wkłady kominkowe cenione są głównie ze względu na wysokie walory estetyczne, przystępne ceny, solidne wykonanie i dość długi okres gwarancyjny.

  Wkład kominkowy lub piec Kratki sprawdzi się wszędzie tam gdzie cenimy wysokie walory estetyczne wykonania połączone z dość przystępną ceną.

 • Hitze

  Hitze to polski producent solidnych stalowych wkładów kominkowych, piecy i biokominków. Wkłady kominkowe Hitze cenione są ze względu na wysokie walory estetyczne, przystępne ceny, dobrą jakość i pro kliencką obsługę serwisową. Jeśli szukamy solidnego stalowego wkładu kominkowego o przyzwoitych parametrach i walorach estetycznych w dobrej cenie w tej roli świetnie sprawdzi się wkład kominkowy Hitze. W ofercie firmy Hitze jest duży wybór różnych stalowych wkładów kominkowych o bardzo różnych parametrach.

 • Hajduk

  Wkłady kominkowe Hajduk to polskiej produkcji stalowe wkłady kominkowe w jakości premium. Firma Hajduk produkuje wkłady kominkowe od wielu lat zaspokajając tym samym potrzeby użytkowników o zasobniejszych portfelach. Wkład kominkowy Hajduk sprawdzi się wszędzie tam gdzie liczy się dobrej jakości produkt rozpoznawalnej firmy w jakości premium. Polska produkcja, solidna konstrukcja, rozpoznawalna uznana marka to podstawowe cechy wkładów kominkowych Hajduk.

 • Dovre

  Dovre to norweski producent wkładów kominkowych i piecy. Wkłady kominkowe i piece Dovre to uznane w branży renomowane norweskie produkty grzewcze. Wkłady kominkowe Dovre cenione są przez użytkowników głównie ze względu na jakość i solidność połączoną z dobrymi walorami estetycznymi. Wkład kominkowy lub piec Dovre sprawdzi się wszędzie tam gdzie zależy nam na solidnym produkcie renomowanej firmy z dość długim okresem gwarancyjnym.

 • KFD

  Firma KFD to polski producent wkładów kominkowych i piecy. W ofercie KFD znajdują się zarówno wkłady kominkowe stalowe jak i żeliwne oraz piecyki wolnostojące. Cenione przez klientów są głównie narożne i trójstronne wkłady kominkowe KFD ze względu na solidne wykonanie, dobre parametry i bardzo przystępne ceny. Wkład kominkowy KFD sprawdzi się wszedzie tam gdzie cenimy solidność i przystępną cenę. W ofercie firmy KFD znajdują się także linie wkładów serii premium. Są to stalowe wkłady kominkowe KFD serii LINEA z drzwiczkami z gilotyną.

 • Unico

  Wkłady kominkowe Unico to polskiej produkcji wkłady kominkowe jakości premium produkowane od początku 21 wieku. Firma Unirol od początku stawia na własne rozwiązania projektowe i produkcyjne. Dzięki temu wkłady kominkowe Unico to solidne produkty grzewcze znacznie odróżniające się wizualnie i estetycznie od wkładów kominkowych innych producentów. Wkłady kominkowe Unico cenione są przez klientów głównie ze względu na bardzo duże możliwości konfiguracji produktu, wysoką jakość, wysokie walory estetyczne i solidność wykonania. W ofercie Unico znajdują się zarówno stalowe wkłady kominkowe powietrzne jak i wodne.

 • Defro

  Defro to polska renomowana firma słynąca przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości kotłów. Jednak od kilku lat firma defro wprowadza do oferty wkłady kominkowe i piecyki Defro. Zarówno wkłady kominkowe jak i piecyki Defro to wysokiej jakości produkty zapewniające wysoką jakość produktu za rozsądną cenę. Wszędzie tam gdzie liczy się solidność, jakość i efektowny wygląd bez chęci wydawania większych kwot sprawdzi się wkład kominkowy lub piec Defro. Za rozsądne pieniądze możemy cieszyć się efektownym ogniem z wysokiej jakości wkładu kominkowego lub pieca Defro.

 • Jøtul

Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzień dobry

Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

Możliwość negocjacji

Możliwość negocjacji

Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

X
Rabat 10%* tylko do 30.04!
8 24 60
dni godz min sek

Rabat automatycznie nalicza się w koszyku!*
*Regulamin promocji.