Piecyki stalowe

Piecyki stalowe to nowoczesne wolno-stojące urządzenia grzewcze wykonane z wysokiej jakości blachy kotłowej. Paleniska piecyków stalowych wyłożone są materiałem akumulującym ciepło w celu zwiększenia efektywności grzewczej. Dobre parametry grzewcze, niska emisja, solidność to cechy charakterystyczne piecyków stalowych. Dodatkowo piecyki stalowe ...

Piecyki stalowe to nowoczesne wolno-stojące urządzenia grzewcze wykonane z wysokiej jakości blachy kotłowej. Paleniska piecyków stalowych wyłożone są materiałem akumulującym ciepło w celu zwiększenia efektywności grzewczej. Dobre parametry grzewcze, niska emisja, solidność to cechy charakterystyczne piecyków stalowych. Dodatkowo piecyki stalowe charakteryzuje wysoka estetyka i nowoczesne rozwiązania.

Więcej

Piecyki stalowe 

Jest 85 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów

Piecyki stalowe

Piecyki stalowe to nowoczesny typ piecyków wolnostojących. Piecyki stalowe jak sama nazwa wskazuje wykonane są ze stali, a wnętrze paleniska wyłożone mają materiałem akumulującym ciepło. Sytuacja wygląda podobnie jak w stalowych wkładach kominkowych. Stal sama w sobie ma słabsze właściwości grzewcze dlatego w paleniskach stosuje się odpowiednie materiały akumulujące ciepło i zwiększające parametry grzewcze piecyków stalowych.

Stal jest materiałem idealnie pozwalającym na kształtowanie dlatego wybór modeli jak i kształtów wśród piecyków stalowych jest dość spory. Praktycznie wszystkie piecyki stalowe posiadają nowoczesne funkcje w tym spełniają normy ekoprojektu jednak nie jest to reguła i należy sprawdzić to przed zakupem.

Palenisko piecyków stalowych może być wyłożone różnym materiałem akumulującym ciepło. Do najpopularniejszych materiałów akumulujących stosowanych w paleniskach piecyków stalowych możemy zaliczyć: wermikulit, szamot, mieszanki szamotu, beton ceramiczny czy tzw. ceramika.

Piecyki kominkowe stalowe to urządzenia grzewcze, których cechą charakterystyczną są zwykle dobre normy emisyjne i łatwość ich montażu. Piecyk stalowy zwykle trzeba jedynie obsadzić w wybranym miejscu i podłączyć do komina i dolotu pow. z zewnątrz jeśli takie występuje. Nie wykonujemy zabudowy tak jak w przypadku kominków więc cała operacja przebiega szybko, sprawnie i przy znacznie niższych kosztach. Jednak niestety piecyki wolnostojące stalowe ogrzewają tylko pomieszczenie w którym stoją więc przy domach z większą ilością pomieszczeń nie sprawdzą się w przypadku chęci ogrzania całego domu.

Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzień dobry

Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

Możliwość negocjacji

Możliwość negocjacji

Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

X
Rabat 10%* tylko do 31.05!
8 24 60
dni godz min sek

Rabat automatycznie nalicza się w koszyku!*
*Regulamin promocji.