Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Szczegóły.

x

Sposoby płatności

Zapłata za przedmiot może odbyć się na kilka sposobów:

  1. Pobranie - dla przedmiotów o wartości powyżej 3000 PLN preferujemy wpłatę niewielkiej zaliczki, której wysokość ustalana jest z klientem (około 4% wartości zamówienia). Maksymalna kwota pobrania to 6000 PLN.
  2. Przelew bankowy - przy tej formie doliczany jest RABAT 3%
  3. Raty - poprzez platformę platformaratalna.pl
  4. Płatności elektroniczne PAYU 

Pobranie

W związku z ograniczeniem wartości pobrania przez firmy kurierskie maksymalna kwota pobrania to 6000 PLN. Dodatkowo dla wartości zamówień powyżej 3000 PLN preferowana jest wpłata niewielkiej zaliczki której wysokość jest ustalana indywidualnie z klientem (np. zaliczka w wysokości 4% wartości zamówienia).

Zwykły przelew bankowy

Zachęcamy do korzystania z tej formy zapłaty ponieważ w przypadku wybrania tej formy płatności istnieje możliwość uzyskania rabatu 3% do aktualnie składanego zamówienia. W tym celu na podstronie koszyka należy wprowadzić wyświetlony tam kod rabatowy i wybrać formę płatności przelewem bankowym lub poinformować obsługę sklepu o wybraniu tej formy płatności.

Dane do zwykłego przelewu:

Akropol Mateusz Kosowski
Cesinów-Las 2
05-620 Błędów

Mbank nr. konta: 31 1140 2004 0000 3602 7413 7419

W tytule przelewu prosimy wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia.

Raty

Zakupy w naszym sklepie mogą zostać opłacone w systemie ratalnym. W tym celu należy wybrac formę płatności raty poprzez platformaratalna.pl. Platformaratalna.pl umożliwia zakup przedmiotu na raty poprzez internet.

FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - RATY

finansowanie - raty przez internet

Płatności elektroniczne PAYU

payu.pl umożliwia wykonanie szybkiej zapłaty poprzez: szybki i wygodny przelew internetowy z każdego banku, kartę płatniczą, kartę kredytową. Płatności chronione są poprzez POK PAYU.