Szanowni państwo, w związku z bardzo poważnymi komplikacjami (prywatno-zdrowotnymi) niestety kontakt telefoniczny z naszym sklepem może być znacznie utrudniony. Zamówienia realizowane są w standardowym trybie. Zalecamy składanie zamówień przez stronę, a w przypadku pytań czy wycen indywidualnych prosimy o kontakt pod adresem email: sklep@wkladykominkowe.net.pl

Filtruj rozwiń/schowaj całość

Włączone filtry:
  przeszklenie
  doprowadzenie powietrza z zewnątrz
  Przystosowany do rekuperacji
  Szuflada
  Ruszt
  cenne profity
  gwarancja rzetelności

  Piecyki na pellet

  Piecyki na pellet to nowoczesne wolnostojące urządzenia grzewcze. Jeśli zależy nam na ekologicznym, automatycznym, widowiskowym i wolnostojącym źródle ogrzewania piecyki na pellet są tutaj idealne. Wysokiej jakości innowacyjne piecyki na pellet renomowanych firm. Nowoczesność, prostota, elegancja i wysoka estetyka to cechy charakterystyczne dla ...

  Piecyki na pellet to nowoczesne wolnostojące urządzenia grzewcze. Jeśli zależy nam na ekologicznym, automatycznym, widowiskowym i wolnostojącym źródle ogrzewania piecyki na pellet są tutaj idealne. Wysokiej jakości innowacyjne piecyki na pellet renomowanych firm. Nowoczesność, prostota, elegancja i wysoka estetyka to cechy charakterystyczne dla pieców na pellet. Piecyki na pellet w zależności od modelu mogą ogrzewać pomieszczenie w którym stoją lub nawet większą ilość pomieszczeń.

  Więcej

  Piecyki na pellet 

  Jest 43 produktów.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

  Piecyki na pellet

  Piecyki na pellet to nowoczesne urządzenia grzewcze łączące zalety urządzeń których paliwem jest pellet i piecyków wolnostojących. Piecyki na pellet to nic innego jak piecyki wolnostojące, których paliwem jest właśnie pellet. Piecyki na pellet to znacznie nowocześniejsze odpowiedniki piecyków wolnostojących.

  Piecyki na pellet zaopatrzone są w nowoczesne rozwiązania takie jak sterownik czy automatyczne sterowanie pracą. Zwykle piecyki na pellet mają też wbudowany zasobnik dzięki czemu dokładanie opału jest łatwe, przyjemne i nie następuje zbyt często tak jak w przypadku piecyków na drewno. W przypadku zamontowanego piecyka na pellet jego obsługa praktycznie sprowadza się tylko do włączenia i dorzucenia opału raz na kilka godzin.

  Piecyki na pellet dzielą się ze względu na wygląd na tradycyjne i kaflowe. Piecyki na pellet dzielą się również ze względu na wersje powietrzbe i wodne. Piecyki na pellet powietrze ogrzewają pomieszczenie/a w tradycyjny sposób konwekcyjny, a piecyki na pellet wodne ogrzewają wodę w CO. 

  Piecyki na pellet powietrzne dzielą się też ze względu na ilość pomieszczeń do których można rozprowadzić ciepło. Tradycyjne wersje piecyków na pellet działają jak tradycyjne piecyki wolnostojące ogrzewając w sposób konwekcyjny powietrze w pomieszczeniu w którym stoją. Jednak istnieją też wersje piecyków na pellet które mają wbudowaną możliwość rozprowadzenia ciepłego powietrza nawet do kilku pomieszczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie rzadko takim wolnostojącym piecykiem na pellet możemy ogrzać nawet cały dom. Ta opcja ma różne nazwy u różnych producentów jednak najczęstrze jej oznaczenia to opis typu: "Air Plus", "Multiair". Niektóre modele nie mają żadnych dopisków w nazwie i informacji na temat możliwości rozprowadzenia powietrza należy szukać w opisie.

  Tak więc podsumowując piecyki na pellet powietrzne z opcją rozprowadzenia powietrza do innych pomieszczeń i piecyki na pellet wodne to nowoczesne urządzenia grzewcze, które mogą z powodzeniem posłużyć nawet do ogrzania całego domu.

  Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
  prezenty

  Prezenty rzeczowe

  Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

  Darmowa dostawa

  Darmowa dostawa

  Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

  Rabaty

  Rabat 6% na dzień dobry

  Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

  Możliwość negocjacji

  Możliwość negocjacji

  Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.