W dniach 14.06-24.06 kontakt telefoniczny z naszym sklepem jest niemożliwy. Zamówienia realizowane są w standardowym trybie. Zalecamy składanie zamówień przez sklep online. Wszelkie sprawy i zapytania prosimy kierować na adres email: sklep@wkladykominkowe.net.pl

Wkłady kominkowe gazowe
rozwiń/schowaj całość

Filtruj rozwiń/schowaj całość

Włączone filtry:
  Producent
  doprowadzenie powietrza z zewnątrz
  Przystosowany do rekuperacji
  Głębokość całkowita
  cenne profity
  gwarancja rzetelności

  Wkłady kominkowe gazowe

  Wkłady kominkowe gazowe to połączenie ekologicznego ogrzewania i ozdoby oraz wszystkich atutów jakie daje wkład kominkowy. Widok na żywy ogień, brak potrzeby dokładania opału, automatyczna praca i wysoka jakość grzewcza to nowe standardy polskich domów dzięki wkład kominkowy gazowym. Wkłady kominkowe gazowe zaspokoją oczekiwania wymagających kli...

  Wkłady kominkowe gazowe to połączenie ekologicznego ogrzewania i ozdoby oraz wszystkich atutów jakie daje wkład kominkowy. Widok na żywy ogień, brak potrzeby dokładania opału, automatyczna praca i wysoka jakość grzewcza to nowe standardy polskich domów dzięki wkład kominkowy gazowym. Wkłady kominkowe gazowe zaspokoją oczekiwania wymagających klientów chcących cieszyć się kominkiem w domu bez potrzeby jego nadmiernej obsługi.

  Więcej

  Wkłady kominkowe gazowe 

  Jest 50 produktów.

  Podkategorie

  • Na gaz ziemny

   Wkłady kominkowe na gaz ziemny podłączane są pod ziemną instalację gazową. Tego typu instalacja gazowa musi być przygotowana i odpowiednio podprowadzona pod miejsce montażu wkładu kominkowego gazowego. Dzięki podłączeniu wkładu kominkowego gazowego pod ziemną instalację gazową nie trzeba martwić się wymianą butli z gazem natomiast musimy pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu takiej instalacji.

  • Na gaz techniczny LPG

   Wkład kominkowy na gaz techniczny LPG podłączany jest pod butle z gazem. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że można zastosować tego typu rozwiązanie w domach w których wcześniej nie była przygotowana ziemna instalacja gazowa. Tak więc montaż wkładu kominkowego gazowego na gaz techniczny LPG jest prostszy i stosunkowo tańszy jednak powinniśmy pamiętać i wymianie butli z gazem.


  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów

  Wkłady kominkowe gazowe

  Wkłady kominkowe gazowe to jedne z najnowocześniejszych wkładów kominkowych obecnie dostępnych na rynku kominkowym. Wkłady kominkowe gazowe łączą w sobie wszystkie zalety kominków i kotłów gazowych. W rezultacie otrzymujemy rozwiązanie dzięki któremu możemy cieszyć się żywym ogniem w pomieszczeniu, a z drugiej strony obsługa jest minimalna i ogranicza się do sterowania pracą np. pilotem.

  Wkłady kominkowe gazowe są więc bardzo mało obsługowe. Dzięki zastosowaniu wkładu kominkowego gazowego uzyskujemy kominek ale znacznie mniej obsługowy od tradycyjnego. Nie trzeba kupować i donosić opału, sprzątać paleniska czy pomieszczenia po dokładaniu opału. Wszystko to sprawia że wkłady kominkowe gazowe bardzo przyjemnie się eksploatuje.

  Wkłady kominkowe gazowe są niestety sporo droższe od ich tradycyjnych odpowiedników na drewno. Dlatego nie każdy użytkownik z tego powodu zdecyduje się na ten typ wkładu kominkowego. Jeśli jednak ktoś jest w stanie zapłacić troszkę więcej za urządzenie znacznie nowocześniejsze, przyjemniejsze w eksploatacji i znacznie mniej obsługowe to wkłady kominkowe gazowe są produktem dla niego.

  Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
  prezenty

  Prezenty rzeczowe

  Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

  Darmowa dostawa

  Darmowa dostawa

  Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

  Rabaty

  Rabat 6% na dzień dobry

  Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

  Możliwość negocjacji

  Możliwość negocjacji

  Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

  X
  8 24 60
  dni godz min sek
  Rabat 7-10%* na kominki KAWMET tylko do 27.06! Zobacz kominki kawmet
  Rabat wliczony w ceny promocyjne wybranych produktów
  Rabat 10%* na kominki! tylko do 27.06!
  Rabat automatycznie nalicza się w koszyku.
  *Regulamin promocji.