W dniach 14.06-24.06 kontakt telefoniczny z naszym sklepem jest niemożliwy. Zamówienia realizowane są w standardowym trybie. Zalecamy składanie zamówień przez sklep online. Wszelkie sprawy i zapytania prosimy kierować na adres email: sklep@wkladykominkowe.net.pl

Stalowe wkłady powietrzne
rozwiń/schowaj całość

Filtruj rozwiń/schowaj całość

Włączone filtry:
  doprowadzenie powietrza z zewnątrz
  Przystosowany do rekuperacji
  Szuflada
  Moc z płaszcza wodnego
  Szyba pionowa
  Fasada portalowa
  cenne profity
  gwarancja rzetelności

  Stalowe wkłady powietrzne

  Stalowe wkłady kominkowe wykonane z wysokiej jakości stali. Palenisko stalowych wkładów kominkowych wyłożone jest wkładkami wermikulitowymi, szamotowymi lub ceramicznymi. Głównymi zaletami stalowych wkładów kominkowych są: nowoczesna konstrukcja, stylistyka i wygląd. Stalowy wkład kominkowy to nowoczesność i wysoka jakość wykonania.

  Stalowe wkłady kominkowe wykonane z wysokiej jakości stali. Palenisko stalowych wkładów kominkowych wyłożone jest wkładkami wermikulitowymi, szamotowymi lub ceramicznymi. Głównymi zaletami stalowych wkładów kominkowych są: nowoczesna konstrukcja, stylistyka i wygląd. Stalowy wkład kominkowy to nowoczesność i wysoka jakość wykonania.

  Więcej

  Stalowe wkłady powietrzne 

  Jest 588 produktów.

  Podkategorie

  • otwierane na bok

   Stalowe wkłady kominkowe z drzwiczkami otwieranymi na bok. W tej kategorii znajdują się także wkłady kominkowe z szybami bocznymi. Wkład kominkowy z szybą boczną zapewnia widok ognia z kilku stron kominka.

  • otwierane do góry

   Stalowe wkłady kominkowe z drzwiczkami podnoszonymi (gilotyna). Wkład kominkowy z drzwiczkami podnoszonymi jest oryginalny, a podnoszone drzwiczki (gilotyna) dodatkowo ułatwiają eksploatację. Wkład kominkowy z drzwiczkami podnoszonymi dodaje wyjątkowego uroku oraz znacznie ułatwia eksploatację kominka.

  • z szybami na przestrzał

   Stalowe wkłady kominkowe z szybami na przestrzał to wkłady kominkowe z szybami po obu stronach wkładu (vis a vis)Wkład kominkowy z szybami na przestrzał ma szybę od frontu i od tyłu. Ogień we wkładzie kominkowym z szybami na przestrzał widoczny jest z dwóch stron kominka.


  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 588 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 588 elementów

  Stalowe wkłady kominkowe

  Stalowe wkłady kominkowe to nowoczesne urządzenia grzewcze, które są sercem kominka. Wkłady te wykonane są za stali, a paleniska mają wyłożone materiałem akumulującym ciepło. Celem takiej konstrukcji stalowych wkładów kominkowych jest uzyskanie odpowiednich parametrów grzewczych. Zwykle paleniska stalowych wkładów kominkowych wyłożone są: wermikulitem, szamotem, ceramiką lub mieszanką własną producenta o własnej nazwie. Zawsze cel jest jeden - uzyskanie odpowiednich parametrów grzewczych stalowego wkładu kominkowego.

  Stalowe wkłady kominkowe to nowoczesne urządzenia posiadające nowoczesne konstrukcje i systemy zapewniające dobre spalanie i parametry grzewcze. Doprowadzenie powietrza z zewnątrz, dopalanie spalin czy kurtyna powietrzna to w stalowych wkładach kominkowych praktycznie standard jak również to, że praktycznie wszystkie stalowe wkłady kominkowe dostępne w naszej ofercie spełniają wymogi norm emisyjnych tzw. "ekoprojektu". Tak więc wkłady kominkowe stalowe będą mogły być bez obaw użytkowane po wejściu w życie dyrektywy europejskiej eco design 2022 tzw. "ekoprojektu".

  Tak więc czy stalowe wkłady kominkowe są lepsze od ich żeliwnych odpowiedników? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie ponieważ wszystko zależy od tego jakimi kategoriami patrzymy na to czy coś jest lepsze. Wszystko zależy od subiektywnej opinii, a każdy kieruje się innymi parametrami wyboru. Natomiast pewnym jest że stalowe wkłady kominkowe mają taką samą funkcje i parametry grzewcze jak ich żeliwne odpowiedniki, a dodatkowo są nowoczesnymi urządzeniami co potwierdzają zastosowane w nich systemy obiegu powietrza czy powszechne spełnianie norm emisyjnych. Oczywiście żeliwne odpowiedniki również potrafią mieć zastosowane podobne systemu obiegu powietrza w palenisko i spełniać normy ekoprojektu ale jest ich znacznie mniej w tych opcjach aniżeli stalowych wkładów kominkowych, które praktycznie wszystkie posiadają te opcje.

  Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
  prezenty

  Prezenty rzeczowe

  Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

  Darmowa dostawa

  Darmowa dostawa

  Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

  Rabaty

  Rabat 6% na dzień dobry

  Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

  Możliwość negocjacji

  Możliwość negocjacji

  Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

  X
  8 24 60
  dni godz min sek
  Rabat 7-10%* na kominki KAWMET tylko do 27.06! Zobacz kominki kawmet
  Rabat wliczony w ceny promocyjne wybranych produktów
  Rabat 10%* na kominki! tylko do 27.06!
  Rabat automatycznie nalicza się w koszyku.
  *Regulamin promocji.