W dniach 14.06-24.06 kontakt telefoniczny z naszym sklepem jest niemożliwy. Zamówienia realizowane są w standardowym trybie. Zalecamy składanie zamówień przez sklep online. Wszelkie sprawy i zapytania prosimy kierować na adres email: sklep@wkladykominkowe.net.pl
cenne profity
gwarancja rzetelności

Kominki elektryczne

Kominki elektryczne to urządzenia grzewczo-dekoracyjne, które można zamontować praktycznie wszędzie. Jedynym warunkiem jest dostęp do sieci elektrycznej. Kominki elektryczne to komfortowe nowoczesne urządzenia, które mogą zastąpić tradycyjne kominki w aspektach dekoracyjnych. Nowoczesna imitacja ognia, walory grzewcze i brak przeciwwskazań insta...

Kominki elektryczne to urządzenia grzewczo-dekoracyjne, które można zamontować praktycznie wszędzie. Jedynym warunkiem jest dostęp do sieci elektrycznej. Kominki elektryczne to komfortowe nowoczesne urządzenia, które mogą zastąpić tradycyjne kominki w aspektach dekoracyjnych. Nowoczesna imitacja ognia, walory grzewcze i brak przeciwwskazań instalacyjnych (zakazy palenia, inne obostrzenia) sprawiają, że kominki elektryczne to dla wielu osób dobra alternatywa tradycyjnych kominków.

Więcej

Kominki elektryczne 

W tej kategorii nie ma produktów.

Kominki elektryczne

Kominki elektryczne to coraz popularniejsze dość zaawansowane urządzenia dekoracyjno grzewcze. Kominki elektryczne mogą mieć bardzo różne formy i kształty. Dzielą się także ze względu na sposób montażu na kominki elektryczne wolnostojące, zawieszane czy do zabudowy. Kominki elektryczne stawiamy na podłożu, kominki zawieszane montujemy na ścianie, a modele do zabudowy obudowujemy jak w przypadku tradycyjnego kominka.

Kominki elektryczne nie wydzielają prawdziwego płomienia, a jedynie imitują płomień za pomocą nowoczesnych technologii do których można zaliczyć np. technologię LED czy parową. LED jest najpopularniejszą opcją imitacji ognia w kominkach elektrycznych, natomiast technologia parowa jest stosunkowo niszowa ale daje bardzo naturalny i piękny efekt naturalnego ognia. Obecnie nowoczesne kominki elektryczne są nowoczesnymi urządzeniami, które bardzo różnią się jakością imitacji płomienia od tych sprzed lat.

Niewątpliwą zaleta kominków elektrycznych są łatwość i swoboda ich montażu, a także łatwość i sposób eksploatacji. Kominki elektryczne zwykle zaopatrzone są w pilot, którym możemy sterować praca kominka z odległości np. wygodnie siedząc w fotelu. Kominki elektryczne posiadają też właściwości grzewcze, które można porównać do farelki elektrycznej czy grzejnika elektrycznego. Także poza wizualnym efektem kominka elektrycznego możemy także skorzystać z opcji skutecznego dogrzania pomieszczenia. Urządzenia te zwykle posiadają również spore możliwości sterowania pracą np. takie jak programowanie tygodniowe w zależności od konkretnego modelu kominka elektrycznego.

Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzień dobry

Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

Możliwość negocjacji

Możliwość negocjacji

Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

X
8 24 60
dni godz min sek
Rabat 7-10%* na kominki KAWMET tylko do 27.06! Zobacz kominki kawmet
Rabat wliczony w ceny promocyjne wybranych produktów
Rabat 10%* na kominki! tylko do 27.06!
Rabat automatycznie nalicza się w koszyku.
*Regulamin promocji.