W dniach 14.06-24.06 kontakt telefoniczny z naszym sklepem jest niemożliwy. Zamówienia realizowane są w standardowym trybie. Zalecamy składanie zamówień przez sklep online. Wszelkie sprawy i zapytania prosimy kierować na adres email: sklep@wkladykominkowe.net.pl

Filtruj rozwiń/schowaj całość

Włączone filtry:
  doprowadzenie powietrza z zewnątrz
  Szuflada
  Szyba pionowa
  Fasada portalowa
  cenne profity
  gwarancja rzetelności

  Wkłady kominkowe

  Wysokiej jakości wkłady kominkowe renomowanych firm. Dostępne w ofercie wkłady kominkowe wodne i powietrzne. Wkład kominkowy zwiększa wydajność kominka i komfort eksploatacji. Wkłady kominkowe mogą mieć bardzo różne opcje dodatkowe i parametry techniczne. Wkłady kominkowe sprawdzą się w każdym ówczesnym kominku, obecnie bardzo rzadko buduje się ...

  Wysokiej jakości wkłady kominkowe renomowanych firm. Dostępne w ofercie wkłady kominkowe wodne i powietrzne. Wkład kominkowy zwiększa wydajność kominka i komfort eksploatacji. Wkłady kominkowe mogą mieć bardzo różne opcje dodatkowe i parametry techniczne. Wkłady kominkowe sprawdzą się w każdym ówczesnym kominku, obecnie bardzo rzadko buduje się kominki bez wkładów kominkowych.

  Więcej

  Wkłady kominkowe 

  Jest 785 produktów.

  Podkategorie

  • Żeliwne wkłady powietrzne

   Żeliwne wkłady kominkowe przeznaczone do instalacji powietrznych. Zbuduj kominek i wybierz żeliwny wkład kominkowy. Głównymi zaletami żeliwnych wkładów kominkowych są przystępna cena oraz parametry grzewcze (długość oddawania ciepła). Żeliwne wkłady kominkowe to wysokiej jakości solidne produkty.

  • Stalowe wkłady powietrzne

   Stalowe wkłady kominkowe wykonane z wysokiej jakości stali. Palenisko stalowych wkładów kominkowych wyłożone jest wkładkami wermikulitowymi, szamotowymi lub ceramicznymi. Głównymi zaletami stalowych wkładów kominkowych są: nowoczesna konstrukcja, stylistyka i wygląd. Stalowy wkład kominkowy to nowoczesność i wysoka jakość wykonania.

  • Wkłady kominkowe wodne

   Wkłady kominkowe wodne przeznaczone do instalacji wodnych. Dzięki zastosowaniu wodnego wkładu kominkowego kominek można podłączyć do instalacji CO. Wkład kominkowy wodny w instalacji wodnej spełni zadanie jak piec CO: nagrzeje grzejniki czy wodę użytkową. Wkłady kominkowe wodne w zależności od konkretnego modelu mogą być montowane zarówno w instalacjach zamkniętych jak i otwartych.

  • Wkłady kominkowe gazowe

   Wkłady kominkowe gazowe to połączenie ekologicznego ogrzewania i ozdoby oraz wszystkich atutów jakie daje wkład kominkowy. Widok na żywy ogień, brak potrzeby dokładania opału, automatyczna praca i wysoka jakość grzewcza to nowe standardy polskich domów dzięki wkład kominkowy gazowym. Wkłady kominkowe gazowe zaspokoją oczekiwania wymagających klientów chcących cieszyć się kominkiem w domu bez potrzeby jego nadmiernej obsługi.

  • Kompletne kominki

   Wkłady kominkowe oferowane w gotowej i kompletnej zabudowie. Do samodzielnego lub częściowego montażu z gotowych idealnie dobranych materiałów i komponentów. Propozycja idealna dla ceniących styl i wygodę, a także podążąjących za aktualnymi trendami.


  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 785 elementów
  Pokazuje 1 - 24 z 785 elementów

  Wkłady kominkowe - słów kilka o kominkach

  Obecnie nikt już nie wyobraża sobie kominka bez wkładu kominkowego, który jest sercem każdego kominka. Wkład kominkowy zwiększa znacząco sprawność, zmniejsza emisję i ułatwia eksploatację kominka. Obecnie paleniska otwarte i takie bez zamontowanego wkładu kominkowego nie są już stosowane także ze względu na normy grzewcze, emisyjne czy bezpieczeństwo eksploatacji.

  Wkłady kominkowe dzielą się ze względu na materiał z którego są wykonane na: wkłady kominkowe żeliwne oraz na wkłady kominkowe stalowe. Żeliwo jest co prawda od dawna wykorzystywane w branży grzewczej jednak wkład kominkowe stalowe są coraz popularniejsze i zyskują coraz większą rzeszę zadowolonych użytkowników. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, które wkłady kominkowe są lepsze: żeliwne czy stalowe. Oba typy wkładów kominkowych mają swoje cechy i wiele zależy od preferencji samego użytkownika.

  Wkłady kominkowe dzielą się także ze względu na paliwo na: wkłady kominkowe na drewno, wkłady kominkowe na pellet czy wkłady kominkowe gazowe. Najmniej obsługowe i najnowocześniejsze są wkłady kominkowe gazowe, które również mogą być stosowane bez obaw o normy emisyjne. W przypadku wkładów kominkowych na drewno i pellet zalecane jest aby wybierać urządzenia spełniające normy emisyjne tzw. "ekoprojektu". Obecnie nowoczesne wkłady kominkowe spełniające normy "ekoprojektu" posiadają bardzo dobre i niskie normy emisyjne.

  Dodatkowo wkłady kominkowe dzielą się ze względu na zastosowanie na wkłady kominkowe powietrzne - ogrzewające pomieszczenia w sposób konwekcyjny oraz na wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, które podłącza się do CO w domu.

  Wkłady kominkowe mogą mieć różnorakie formy, właściwości i opcje. Do najpopularniejszych wariantów wkładów kominkowych można zaliczyć sposób otwierania drzwiczek np. na bok lub do góry (tzw. gilotyna) czy szyby boczne, które pozwalają na cieszenie się widokiem ognia z innych stron kominka. Ciekawymi wariantami dostępnymi wśród niektórych modeli wkładów kominkowych są także tzw. bezramowe drzwiczki z czarnym sitodrukiem na szybie zamiast tradycyjnej ramy oraz podwójne szyby w drzwiczkach (które jednak są dość sporą rzadkością).

  Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
  prezenty

  Prezenty rzeczowe

  Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

  Darmowa dostawa

  Darmowa dostawa

  Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

  Rabaty

  Rabat 6% na dzień dobry

  Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

  Możliwość negocjacji

  Możliwość negocjacji

  Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

  X
  8 24 60
  dni godz min sek
  Rabat 7-10%* na kominki KAWMET tylko do 27.06! Zobacz kominki kawmet
  Rabat wliczony w ceny promocyjne wybranych produktów
  Rabat 10%* na kominki! tylko do 27.06!
  Rabat automatycznie nalicza się w koszyku.
  *Regulamin promocji.