Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Szczegóły.

x

Czas realizacji zamówienia

czas realizacji zamówienia = termin wysyłki + czas dostawy przez kuriera (24h w przypadku paczek, 24-72h w przypadku palet)

Na podstronie każdego produktu podany jest przybliżony termin wysyłki określany w widełkach czasowych, który liczymy w przypadku płatności z góry od momentu otrzymania płatności, a w przypadku płatności za pobraniem od chwili potwierdzenia zamówienia. 

termin wysyłki

Jeśli są Państwo zainteresowani informacją o konkretniejszym terminie realizacji niż podany na karcie produktu bardzo prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Jak rozumieć termin wysyłki podany w widełkach?

Przykładowy termin wysyłki np.: "Wysyłka w 24h-144h roboczych" możemy odczytać następująco:

  • najszybszy termin wysyłki to 24 godziny robocze
  • najdłuższy termin wysyłki to 144 godziny robocze
  • średni termin wysyłki to 72 godziny robocze

Dlaczego termin wysyłki podajemy w widełkach?

Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia realizować jak najszybciej. Jednak na czas realizacji zamówienia ma wpływ bardzo wiele czynników magazynowych i logistycznych, a chcemy aby informacje podawane przez nas były rzetelne. W związku z tym termin realizacji podajemy w widełkach, co pozwala na realizację zamówienia zgodnie z podaną na stronie rzetelną informacją.