Wkłady kominkowe Defro

Wkłady kominkowe Defro to wysokiej jakości urządzenia grzewcze od renomowanego polskiego producenta. Wkłady kominkowe Defro charakteryzują się wysoką jakością i solidnością w dość przystępnej cenie. Wkład kominkowy Defro jest dobrym rozwiązaniem jeśli zależy nam na dobrym produkcie w rozsądnej półce cenowej. Zatem jeśli chcemy zbudować kominek, ...

Wkłady kominkowe Defro to wysokiej jakości urządzenia grzewcze od renomowanego polskiego producenta. Wkłady kominkowe Defro charakteryzują się wysoką jakością i solidnością w dość przystępnej cenie. Wkład kominkowy Defro jest dobrym rozwiązaniem jeśli zależy nam na dobrym produkcie w rozsądnej półce cenowej. Zatem jeśli chcemy zbudować kominek, którego sercem jest solidne urządzenie grzewcze rozsądnym wyborem jest właśnie wkład kominkowy Defro.

Więcej

Wkłady kominkowe Defro 

Jest 91 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów

Wkłady kominkowe Defro

Wkłady kominkowe Defro produkowane są pod brandem Defro Home. Są to wysokiej jakości wkłady kominkowe klasy premium. Co bardzo istotne jakość premium nie przekłada się tutaj z kolei na bardzo wysoką cenę urządzeń. Cena urządzeń defro jest raczej umiarkowana. Tak więc w przypadku wkładów kominkowych defro otrzymujemy urządzenia jakości premium w cenie tradycyjnych urządzeń.

Konstrukcja wkładów kominkowych defro to znana i ceniona od lat konstrukcja dwupłaszczowa - korpus wykonany z blachy kotłowej, wnętrze wyłożone materiałem akumulującym ciepło (ceramiką). Urządzenia mają nowoczesną konstrukcję i zaopatrzone są w nowoczesne funkcje. W przypadku wkładów kominkowych defro w standardzie znajdziemy takie opcje jak: doprowadzenie powietrza do spalania z zewnątrz, system czystej szyby, dopalanie spalin, szczelną komorę spalania (możliwość pracy w domach z rekuperacją), regulację dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego czy regulowane nóżki.

Wkłady kominkowe Defro dzielą się na kilka serii takich jak: Intra, Impuls oraz Riva. Serie Intra i impuls to modele powietrznych wkładów, natomiast seria Riva to wodne wkłady kominkowe Defro przystosowane do pracy w układzie CO. Z kolei występują też wkłady kominkowe defro typu slim (płytsze palenisko) oraz z gilotyną (drzwiczki otwierane do góry).

Wkłady kominkowe Defro polecane są wszystkim osobom, które chcą posiadać wysokiej jakości wkład kominkowy klasy premium w przystępnej cenie.

Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzień dobry

Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

Możliwość negocjacji

Możliwość negocjacji

Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

X
Rabat 10%* tylko do 30 września!
8 24 60
dni godz min sek

Rabat automatycznie nalicza się w koszyku!*
*Regulamin promocji.