W dniach 14.06-24.06 kontakt telefoniczny z naszym sklepem jest niemożliwy. Zamówienia realizowane są w standardowym trybie. Zalecamy składanie zamówień przez sklep online. Wszelkie sprawy i zapytania prosimy kierować na adres email: sklep@wkladykominkowe.net.pl

Kategorie
rozwiń/schowaj całość

cenne profity
gwarancja rzetelności

6 zalet kominka

6 zalet kominka

6 zalet kominka czyli 6 powodów dla których warto mieć kominek

1. Niezapomniana atmosfera w gronie najbliższych

rodzina przy kominku

Pierwsza z zalet kominka czyli niezapomniana atmosfera. Kominek tworzy wspaniały ciepły klimat w pomieszczeniu, który sprzyja rodzinnej atmosferze. Ciepło domowego ogniska grzeje nie tylko nasze ciała ale i zmysły. Nic tak nie koi nerwów jak wspólny relaks przy kominku czy to samemu, we dwoje czy z całą rodziną.

2. Źródło ogrzewania

kominek ogrzewanie

Kolejną oczywistą zaleta kominka jest fakt, że jest on źródłem ciepła. Kominek to wydajne, ekonomiczne i ekologiczne źródło ogrzewania. Dzięki kominkowi możemy dogrzać pomieszczenie lub ogrzać nawet cały dom. Kominek z powodzeniem może być głównym źródłem ogrzewania, a również wspaniale sprawdza się jako dodatkowe źródło ciepła.

3. Oszczędność na ogrzewaniu

Drewno to obecnie jedno z najtańszych źródeł ogrzewania. Dzięki temu paląc w kominku możemy zaoszczędzić na ogrzewaniu w porównaniu do ogrzewania prądem czy gazem. Jest to bardzo atrakcyjna zaleta kominka, która daje nam realne wymierne korzyści.

4. Żywy ogień i żywe ciepło

kominek atmosfera

Ciepło w pomieszczeniu stworzone przez kominek jest odczuwalne znacząco i stosunkowo bardzo szybko. Ogrzewania z CO nie można porównać do takiego ciepła z kominka ponieważ ogrzewanie kominkiem jest znacznie przyjemniejsze jeśli chodzi o nasze odczucie ciepła w pomieszczeniu. Po prostu czujemy to ciepło nie tylko na ciele, ale również je widzimy i czujemy naszymi pozostałymi zmysłami. Widok skaczącego ognia, zapach palonego drewna i przyjemne ciepełko na skórze - tego nie da się zastąpić przez inny rodzaj ogrzewania.

5. Mniejsza wilgotność powietrza

wilgotność powietrza

Mniej oczywista i często pomijana zaleta kominka czyli zmniejszenie wilgotności powietrza. Kominek zmniejsza wilgotność powietrza w pomieszczeniu w sposób znaczący i jest dobrym sposobem do wygrzania pomieszczenia, ścian czy budynku. Grzejąc się kominkiem możemy zmniejszyć wilgotność powietrza nawet o kilkanaście-kilkadziesiąt procent.

6. Ozdoba

kominek to ozdoba

Najbardziej oczywista zaletę kominka zostawiliśmy na koniec. Kominek oczywiście jest ozdobą w pomieszczeniu. W przypadku budowy kominka ogranicza nas wyobraźnia, może on być wykonany z wykorzystaniem naszych pomysłów i dzięki temu będzie niepowtarzalny i oryginalny.

Otrzymuj informacje o promocjach, nowościach czy rabatach. Na podany adres email otrzymasz kod rabatowy 3%.
prezenty

Prezenty rzeczowe

Powyżej 2000 PLN otrzymasz użyteczny prezent rzeczowy. Szczegóły. 

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Powyżej 1100 PLN dostawa 0 zł w każde miejsce w Polsce.

Rabaty

Rabat 6% na dzień dobry

Zapłać przelewem bankowym (rabat 3%) i zapisz się na newsletter (rabat 3%). [Są pewne wyjątki w sklepie]

Możliwość negocjacji

Możliwość negocjacji

Gdzieś jest taniej lub otrzymałeś lepszą ofertę? Skontaktuj się z nami.

X
8 24 60
dni godz min sek
Rabat 7-10%* na kominki KAWMET tylko do 27.06! Zobacz kominki kawmet
Rabat wliczony w ceny promocyjne wybranych produktów
Rabat 10%* na kominki! tylko do 27.06!
Rabat automatycznie nalicza się w koszyku.
*Regulamin promocji.