Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Szczegóły.

x
Z okazji dnia kobiet rozdajemy dodatkowe prezenty do końca marca! Sprawdź szczegóły

Obudowa kominkowa PICOLO Oliwia/Wiktor


Zadaj pytanie

500,00 zł brutto


Obudowa kominkowa PICOLO Oliwia/Wiktor. Obudowa kominkowa PICOLO dedykowana dla wkładów serii Oliwia i Wiktor oraz wszystkich innych wkładów o podobnych wymiarach.

Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości marmuru. Mimo zastosowanego minimalizmu, wykonanie obudowy sprawia, że prezentuje się zarówno prosto jak i elegancko w każdej możliwej aranżacji. Montaż obudowy jest szybki i przyjemny, dzięki czemu po niecałej godzinie możemy cieszyć się wizualnym efektem.

Produkt wykonany z materiałów wysokogatunkowych. Obudowa kominkowa PICOLO Oliwia/Wiktor idealnie wkomponuje się zarówno w styl nowoczesny jak i rustykalny pomieszczenia.

Wszystkie produkty dostępne w ofercie naszego sklepu są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.

Wkład kominkowy objęty jest gwarancją producenta na okres wskazany w opisie produktu.

Urządzenia kratki.pl (wkłady kominkowe i piece) standardowo objęte są pięcio letnim okresem gwarancyjnym z możliwością rozszerzenia okresu gwarancyjnego do lat 10. W celu rozszerzenia okresu gwarancyjnego do 10 lat zakupione urządzenie należy zarejestrować online na stronie producenta kratki.pl

Gwarantem w przypadku wkładów kominkowych jest producent lub importer. Szczegółowe warunki gwarancji opisane są w karcie gwarancyjnej produktu wystawionej przez gwaranta. Czas gwarancji danego wkładu kominkowego określony jest w opisie konkretnego produktu. Podany w opisie czas gwarancji dotyczy korpusu wkładu kominkowego. Podanym w opisie produktu okresem gwarancji nie są objęte elementy uszczelnień, ruszt, wkładki w palenisku (w przypadku wkładów z wkładkami) czy szyba. Zwykle te elementy objęte są krótszym czasem gwarancji producenta co szczegółowo opisane jest w karcie gwarancyjnej danego produktu. Wkład kominkowy powinien zostać zainstalowany w sposób opisany w instrukcji obsługi danego produktu.

Wysyłka

Sposób dostawy Forma płatności Koszt
Kurier (przedpłata) Kurier (przedpłata) 16,97 zł
Kurier (pobranie) Kurier (pobranie) 24,97 zł
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 1 500,00 zł darmowa dostawa !

Podobne produkty: